0

nie wiem co robi po raz kolejny Keita zamiast Yaya w 1 składzie no ale ... pewnie Pep wie co robi [mam nadzieje]

0

Merlen

nie Pepe tylko PEP, czy tak trudno zapamiętać 3 literki? Tatuś chyba uczył liczyć do 3 czy jeszcze nie?!

cycu2424

co to za klub ten 'sreal', nie znam takiego, pewnie beniaminek jakis?

ONLY 3 pkt !

0

ciekawe skąd 'sport' o tym wszystkim wie .. rozmawiali z Guardiolą przy piwku? ;]

0

za 2,3 lata pójdzie za 2 pchły do Arsenalu .

0

Wg mnie TYLKO Xavi zasługuje na opaske kapitana nr 1 ! Nr 2 - Puyol, nr 3 - Iniesta.

0

Chciałbym żeby Pep znów zaskoczył składem i wpuścił od początku Bojana, może na skrzydło? Sądze że w tym sezonie ma więcej do zaoferowania niż w poprzednim, chciałbym żeby Pep częsciej desygnował go od 1 min ;]

0

masq

myślisz że Henry naprawde jest spragniony asyst? W końcu grając na skrzydle jest do tego zobligowany, ale sądze ze bardziej wolałby role typowego snajpera niż asystenta ;]

ja jednak chciałbym zobaczyć tylko Sylvinho na lewej, bo to co 'pokazuje' w ostatnim czasie Abidal jest wprost żenujące !

0

w każdym sezonie celem Barcy jest dotarcie do finału, Ameryki nie odkrył ! Gorzej z praktyką ;]

vax - i jedno i drugie ;]

0

sciah

jakieś sensowne argumenty?

0

napisz tylko jedno

to co prezentują dzisiaj katalonscy 'kibice' jest wprost ŻENUJĄCE !! Założe sie że gdyby Barca rozjechała Numancie 0:7 dziś CN wypełnione byłoby po brzegi .. aż żal to komentować ! Nie spotkałem sie jeszcze z takimi ignorantami!

0

a'la onet.pl - kto myślał że chodzi o Lizbone? :O

0

Messi pod względem walorów technicznych przypomina mi troche Rivaldo - lewa noge ma fenomenalną ale za to prawą mizerną :/ często zdarzały sie takie sytuacje gdy piłke miał idealnie wyłożoną pod noge prawą a on zmieniał ją na lewą aby nią uderzyć, z tego względu watpie czy sprawdzi sie ten system, ale spróbować nie zaszkodzi ;]

0

" Ja i tylko ja mogę zezwolić ponownie na taką sytuację" - widać że jest władczy i pewny siebie - to mi sie podoba ;)

0

Nunez rządził również w erze Cruyffa jako trenera Barcy i własnie o to mi chodziło, wcześniejszej jej historii niestety dokładnie nie znam. imerr - bunt buntem ale podobnie było za Gasparta, nawet jeszcze gorzej bo ekonomia klubu kompletnie upadła! Bunty są również i teraz tylko że większość zamiatane pod dywan. Za Nuneza przynajmniej polityka finansowa była stabilna, nie wysoka ale przynajmniej stabilna. Wyniki również były.. z resztą coś w tym musi być skoro Nunez wiele razy okrzyknięty został najlepszym kierownikiem klubu w całej jego historii. I tu nie chodzi tylko o jego staż.

0

czyli teraz masz lat 8? =D Za Nuneza wszystko było poukładane, wszsystko tworzyło jednolitą całość, zawodnicy i działacze konsolidowali sie w jedno, integrowali sie, za Gasparta tego nie było! Teraz tez tego nie ma ale jest już na pewno lepiej, obawiam sie że pod rządami Rosella wróci ten śmietnik niestety :/

0

za Gasparta w Barcelonie był jeden wielki śmietnik, teraz to sie znacznie zmieniło, jak już wspomniał trafił na CN chyba w najgorszym momencie dla klubu. Szkoda bo był bardzo dobrym piłkarzem.

0

memphis

poczekaj chłopie z tą krytyką ok? poczekaj ;]

niewiadomo czy Henry bedzie grywał na skrzydle już stale, ten system nie sprawdził sie z Wisłą i z Numancia wiec jesli Pep ma choc troche oleju w głowie [a wierze że ma] zmieni go już w meczu z Racingiem.

0

żałuje tylko jednego - że kariera Sabrosy potoczyła sie na CN tak jak sie potoczyła, czyli nijak, a przecież to znakomity grajek,potwierdził to w Benfice, jego strzały spoza '16' są wprost fenomenalne a tego w Barcelonie bardzo brakuje!

0

zgodzi zgodzi ale ten transfer nie był możliwy, może za sezon lub dwa? ;]

0

nadachu

twą litanie zacząłem czytać od środka i od razu natrafiłem na cos co mi nie spasowało ;] nie uważam aby R80 był wzmocnieniem dla Milanu, nie obecnie, choć jak mówił Tuzimek, "prawdziwa druga era Ronaldinho zacznie sie dopiero po nowym roku" - pożyjemy zobaczymy ;]

0

stefek

chłopie ty nawet polszczyzny nie znasz a co dopiero książki czytać i to jeszcze nt futbolu! może zrobimy sobie taki krótki teleturniej hm? zadam ci 3 pytanka nt tych trenerów o których ponoć wiesz wszystko i jeszcze więcej, wystarczą 3 moje pytanka a gwarantuje że biblioteka nawet ci nie pomoże ;> więc jak? nie badz chłopie taki pewny siebie bo sciah, robokochambarce, masq JEDZĄ cie swoją wiedzą piłkarską!

a o twoich herezjach piłkarskich już nawet nie wspomne .. musisz poczytać wiecej tych książek i to nie tylko o trenerach.

0

Oo pan potok10 widać że tutaj nowy =DD

0

Looky

ale autor tutaj ma racje, i to wielką racje! Może doszedł do zbyt wczesnych wniosków ale pod względem merytorycznym to cała prawda niestety!

0

nie ulega wątpliwości ze na dzien dzisiejszy te miliony zainwestowane w nowych grajków okazały sie tylko cudnymi cyferkami, ale proponowałbym poczekać jeszcze kilka tyg. nie wyszło z tym ustawieniem w Sorii moze wyjdzie z innym w meczu z Racingiem, bo wątpie aby Pep wystawił identyczną '11', trzeba teraz szukać dobrego optymalnego ustawienia na kolejne spotkania, ze skrzydłowym z prawdziwego zdarzenia byłoby prościej .. ale gdybać można a liczy sie stan składu obecnie.

0

gdyby zakupił skrzydłowego aż tak bardzo 'świadom' nie musiałby być ;]

0

normalnie sensacja roku!!!

0

masg

normalnie nie wierze własnym oczom o_0

0

sciah

żaden rozsądnie myślący o swojej przyszłosci zawodnik nie cofa sie w tył! A z Robinho tak właśnie sie stanie! Nie wiem choćby kto nie zagrałby w ManC ten zespół nie stać na takie pucharuy jak np LM. Abramowicz potwierdził że nie tylko kasa rządzi futbolem, potrzebne jest również zgranie i atmosfera np. Nie zdziwiłbym sie odnośnie jego decyzji gdyby miał 32, 34 lata i najlepsze momenty już za sobą, ale do cholery on ma dopiero 24 lata i całą kariere przed sobą! Widocznie nie ma żadnych ambicji tylko euro w oczach, skoro zamienia światową piłke na średniaków. Starali sie o niego Juve, ManU czy choćby Roma - czemu tam nie przeszedł? Bo oferowali mu mniejsze warunki finansowe od ManC. Calderon również nie myślał o pietruszkach tylko dobrze wiedział komu i za ile go sprzedaje. Zawsze myślałęm że młodzi piłkarze idą do przodu aby sie rozwijać a ich ambicjami są kluby ze światowej półki, bo tam są najlepsze ku temu warunki, co jest oczywiste. Przynajmniej ja z talentem Robinho tak bym na pewno nie postąpił, ale to już abstrakcja ;]

0

Looky przecież z dużym powodzeniem Hleb może grać na lewym skrzydle, grał tam wiele razy w Londynie!

0

Zastanawia mnie czemu Pep nie wystawi Hleba zamiast iniesty? Przeciez na dzien dzisiejszy forma tych obu grajków jest nieporównywalna absolutnie! W Sorii Hleb tylko wszedł na boisko a wreszcie cos ta ofensywa ruszyła, a Iniesta przynajmniej od 2 spotkań gra karygodnie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?